דור טל ייעוץ וניהול כלכלי בע''מ

אודותינו

חברת דור - טל

חברת דור-טל הוקמה ב-1987, על ידי הכלכלן חיים איזנפלד, המשמש עד היום כמנכ"ל החברה. דור-טל מספקת שירותי ייעוץ כלכלי, ניהולי ופיננסי לחברות וארגונים, תוך ניצול הניסיון הרב והמוניטין שצבר איזנפלד בעשרות שנות פעילותו, בתחומי העסקים השונים. בין השאר, שימש איזנפלד בעבר מנכ"ל חברת תעשייה פרטית, חשב בחברת תעשייה אחרת, חשב מכון היצוא, בקר כלכלי בחברת תדיראן ומנכ"ל עמותות פרטיות וציבוריות. 

כמו כן, הוא פועל זה כ-20 שנה הן כיועץ עסקי והן כחונך עסקי של מפעלים וחברות במצוקה, במסגרת פרויקט החונכות של משרד התמ"ת. איזנפלד משמש כיום חבר ההנהלה הארצית של לשכת היועצים העסקיים בישראל ויושב ראש ועדת העמותות של הלשכה. הוא צבר התמחות ייחודית בליווי עמותות וארגונים ציבוריים, גם פיננסית וגם חשבונאית. במסגרת פעילותו הציבורית, אפשר לציין את כהונתו כנשיא מועדון רוטרי רעננה בין השנים 2004 ל-2006 ואת הופעותיו כנציג הציבור בבית הדין לעבודה, בעת הצורך. איזנפלד הוא גם מגשר בכיר ובורר עסקי. 

חברי הקבוצה מגייסים את כל כשרונם ונסיונם המצטבר, איש-איש בתחומו הייחודי, כדי לתת לעסקים במצוקה ולעסקים בתנופה את הסיוע הטוב ביותר האפשרי. תחומי העיסוק של חברת דור-טל יעוץ כלכלי, ניהולי ופיננסי וליווי שוטף לעמותות. יעוץ כלכלי, ניהולי ופיננסי וליווי שוטף לחברות ומפעלים. חונכות עסקית למפעלים במצוקה בפרויקט החונכות של משרד התעשייה המסחר והתשתית. הכנת תוכניות עסקיות וחוות-דעת כלכליות. גישור. בוררות. בין לקוחות החברה: משרדי ממשלה קרנות הון עמותות וגופים ציבוריים חברות ומפעלים פרטיים עורכי-דין רואי-חשבון ועוד.

דילוג לתוכן